Witam. Tworzę właśnie fabułę…

Witam. Tworzę właśnie fabułę na moda do Gothic II NK.
Główny wątek, który miałby się tam znaleźć to m.in.:
-Kopalnia Jurka Owsienko
– Obóz libertarian/ alt-right-owców
– Dom Varga Vikernesa
– Duży Kościół katolicki (coś jak w 26:00 minucie tego albumu
– i wroga im zadruga
– Wielki ciemiężyciel socjalista
– nocna na mirko (pod Ziemią)
– Kolejka rodem Z Wuppertalu
Ważne! Moda będę wzorować na arcydziele jakim jest Gothic II Podróżnik rosyjskich twórców Kamrady, wydany w 2006 roku, który swym klimatem, misjami i muzyką nie przebije niczego.
Na grupie twórców jeden z członków wstawił prowizoryczną mapę i informację (fabułę) do tego, ale nie jestem pewien czy jest dobra. Jakie macie propozycje? Co na pewno powinno się znaleźć?

Jak ktoś byłby chętny w pomocy, to zapraszam. Założymy grupę na Discordzie.

Ziomek opisał fabułę tak:

Hipotetyczna mapa robocza w wersji pre alfa. Obszar wymiaru akapu podzielony jest między dwa zasadnicze obszary. Lewa strona to dziki, wolny teren akapu, prawa została najechana przez Wielkiego Ciemiężyciela, keyneso-socjalistę. Są to dwa osobne zeny. Na samym środku znajduje się masyw górski, wewnątrz którego mieści się Kopalnia Uranu zarządzana przez pułkownika Owsienko, podwładnego Ciemiężyciela. Kopalnia jest osobnym zenem, z którego możemy wyjść zarówno na stronę zajętą, poprzez „legalne” wyjście, jak i na stronę wolną, poprzez kompleks niezbadanych jaskiń, nieznanych armii najeźdźców, ani też większości wolnych mieszkańców wymiaru Akapu. Na południe od kopalni przed najazdem znajdowało się miasto, które jednak zostało zniszczone przez wybuch elektrowni. Ziemia w tym miejscu pękła na pół, a pęknięcie wypełniła woda z potoków górskich. Tak powstało radioaktywne jezioro, pełne zmutowanych potworów, które stanowi przeszkodę dla Armii Ciemiężyciela. Wojska keynesistów urządziły sobie obóz w ruinach po prawej stronie. W szczątkach po lewej hula wiatr, łotry wykluczone ze społeczności akapu oraz zmutowane zwierzęta. Fabuła w pewnym momencie pozwala nam przepłynąć przez jezioro łodzią, po zdobyciu odpowiednich artefaktów obronnych. Na północ od kopalni rozciąga się linia frontu poorana okopami i wałami obronnymi. Próba dojścia do krańca mapy w tym rejonie kończy się natychmiastową śmiercią z rąk wrogiej armii. Ujrzenie ekranu ładowania przy przekraczaniu linii walki jest możliwe dopiero pod koniec fabuły, przed decydującym starciem. W okolicy znajduje się blokowisko, będące siedzibą dowództwa i zapleczem ochotniczej armii akapu.

grupa projektu

#gothic #pytanie #oswiadczenie #gry #heheszki